Reakcia na: Andy #40797:
prečo ??? Aký tam je rozdiel ??? Som myslel že čím vyššie číslo, tak je to novšie...Podla čoho sa to potom označuje ?

A elektricky sa kupia akurat po vystavbe trate do Petrzalky.. Zatial sa ich obnova riesi rekonstrukciami podobne ako pri 14Tr.
Andy
24Tr http://www.imhd.sk/ba/fotky/_00006/t_044.jpg
25Tr http://www.ts-web.info/pages/galery/Brno/20050129_Zkus25Tr/index.htm