Reakcia na: Jonny #40317:
Raz som niekde pocul ,ze vraj niektore zastavky boli zo spodu vyhrievane neviem ci to bol len experiment obdobne ako experiment vyhrievania mostu na predstanicnom(mimichodom tam to nikdy ani nefungovalo ? ) , ale napad to nieje najhorsi ?
) Uz pisem, ako keby som nebol "jednym z nich", co samozrejme som
Ale snazim sa k problemom stavat trochu inak, ako mnohi ini
Jonny
No a nechcem nikoho kritizovat, ale myslím, že dalo by sa to aj inak ako vypísat zoznam zástavok, ktore sa nebudu v zime jednoducho obsluhovat..... ?