chcem sa spytat, preco dnes autobus c.39 vynechal spoj o 11.58 hod. zo zastavky ST Arena, za co platime take cestovne, a soferoval ako keby viezol nejaky dobytok, prepacte za vyraz, ale inac sa to neda...
?
Uz 3x som si siel pozret kedy mi ide tramvaj a hovno z toho, lebo niekto sa ponahlal a musel tam nadrbat tie cestaky z 23.12. 4 dni vopred !!!
Iny pristup...
?
Blavak
Nemozete vo Wape pridat aj cas jazdy? Stacilo by napr uviest za zastavkou cas od nastupnej zastavky, napriklad
Linka 212
Vojenska nemocnica (0)
Zahoracka (1)
Pri suchom mlyne (3)
Nemocnica Kramare (6)
...