Reakcia na: Martin Fundárek #38931:
To je praktické, pri čakaní na nočák by som si mohol ihneď kúpiť od veksláka výhodne mobil, prípadne zameniť najaké lówe. Tieto služby cestujúcim súčasná konečná nočníkov skutočne neponúka ?
A diskusiu k L27 prenecham ostatnym 
spokojný čitateľ
Žeby sa blýskalo na lepšie časy? Sekcia Cestovné poriadky na www.dpb.sk sa znova nabaľuje z www.imhd.sk
Pamätáte sa, že kedysi premávala linka č. 51 (teraz 27) od OD Saratov až k teraz už bývalej Tesle elektroakustike v Dúbravke? Čo myslíte, uživil by sa tam nejaký spoj aj dnes? Lebo tým smerom k diaľnici je dosť panelákov a ľudia odtiaľ musia ísť pešo k Saratovu, Drobného alebo na konečnú. A tuším sa v tej oblasti plánuje aj nejaká výstavba, neviem.