Reakcia na: nespokojny cestujuci #38766:
No to je jednoduché - revízor má od každej lapenej dušičky províziu, lebo (okrem iného aj ) základný plat má malý, zdá sa mu nespravodlivé, že vodiči sa "len vozia" a majú viac, tak je nasratý na celý svet a pomáha si ako vie. Zrovna je pred Vianocami, love treba, tak ešte šťastie, že nám neklopú aj na dvere. ? ?
pitto32
P.S.-> Dots : nabuduce si rozmysli, ze kde pises, toto forum je CISTO venovane MHD v Bratislave, a stranka imhd.sk je venovana dopravakom. Chod si kecat niekde inde, ale tu nam poskvrnovat buducnost nebudes. ? ☠