Reakcia na: ... #38771:
A necítiš sa ty trápne, pretože ani nevieš napísať slovo trápne a namiesto toho píšeš "trapné"? ? Mimochodom, tušíš vôbec význam tohto slova, že ho používaš v spojeniach ako "s trapným foťákom" a "trapné prostriedky"?
m@rtin
Nemůžu si odpustit reakci, že Vševědko zdrhl z bláta do louže. Ano v Čechách se nežije tak dobře jako v Rakousku nebo ve Švýcarsku, ale žije se tu o mnoho lépe než na Slovensku. Srovnej si platy, nezaměstnanost, srovnej si kolik lidí utíká za prací a za studiem od vás k nám. Je zajímavé po tvé letšní návštěvě, že tvrdíš, že v Čechách máme stejné hovno jako u vás.....To jsi potom slepý anebo nevidíš to co vidět nechceš. Nechme, ale toho, jen si mě zase vytočil, nevím proč se tak rozčiluju, tvé výpadky proti ČR jsou mi více než známé.