Bigmac, TeHaCe: tak o diere krabustej len tolko, podla d1 dole tunelom 40 km/h a hore 50 km/h. Hlavny dibust dnesneho dna ma za to z***aval pravidelne, lebo takmer nikdy som to tam nedodrziaval.
mechanické, jedna zjazdová výhybka pri Marianume má pevný kríž (tam sa jazdí ale už pomaly do zastávky).
Andy
Zastávka Novohradská v smere k Rajskej ostáva zatiaľ v pôvodnej polohe, až do spustenia križovatky pri novom biznis centre.
Zastávka Košická v smere na Dolné Hony bola premenovaná na Novohradskú, a to dokonca po tom, čo bola presunutá ešte bližšie ku Košickej, než bola pôvodne.
Zastávky Páričkova(ex. 205 a 207) a Marianum(ex. 207) v smere k Mlynským Nivám sa zlúčili do jednej s polohou medzi nimi a tá sa volá Páričkova. Stoja tam obe linky.