Re#38167, Esicko: taktiez by som vedel cosi napisat o tom, ako sa 1950tonovy vlak zostaveny z ruskych kotlov a spriahacich vozov (mimochodom oba prazdne plosinaky) lozeny v normative U, nechava vchadzat od Bhl z 2.tk do kriza na 3.dopravnu priamo pred dopravu v Lamaci cez vypinacku v strede stanice aby hned na to substrat mohol cez tie iste chlorove kotle nastupit do osobneho vlaku iduceho v rovnakom smere... Dobra organizacia, hlavne ked v DNV je prave v rovnakom case volnych 5 kolaji. To sa ako nazyva?
Ámos Keynes
Re #38138 Tatrovečka: A ktorý z Padrúnka, Slávika a Banského je tvoj foter?
Re #38152 Roca: Čiže končí tá škola štátnou skúškou a diplomom alebo nejakým certifikátom? Ja osobne si myslím, že ide o dotácie od štátu, že za VŠ študentov súkromných škôl štát DPB neplatí žiadnu náhradu za výkony vo verejnom záujme.
Re #38154 Mikimaus: A kto hovorí, že nemá, určite má, len ten človek to k tomu priložil.