Reakcia na: Vševedko #38096:
Citam, ze si jazdil so Sanosom. Nepoznal si Ty Milana Šeba ??? Ak ano, co je s nim ? Nevies do kedy a na com jazdil ? Dik.
hehe... blbe by bolo, keby si to zistil az na konecnej
Beus