Reakcia na: Cestujuci a dedulo Vsevedko v Prahe! #38102:
No a slístkom sa to má takto: Po ČD kilometrická banka. 325 km = 195,- CZK = 0,60 CZK/km (od nového grafikoňa 212,- CZK = 0,65 CZK/km). Po ZSSK CityStar ZSSK, 71 km, 206,- CZK za spiatočnú = 1,45 CZK/km. A potom, že prečo tomu hovorím Zločinecká Spoločnosť...
Cestujuci aj v Prahe! Ted neee!
Ako je v Prahe? Ake je tam pocasie a ceny metra? Dik.
Stvrtok okolo 19h staci dat vediet na piatok 20:50.
Mas email? Napis mail na Becher1807@orangemail.sk.
T3RP je Tambus?
Jednym slovom: 350,363,362,240,210,810,498,230,263,150 atd.su?
? ? ? ? ? ?