Reakcia na: COLOR #37046:
Sak urcite ze nie cely,ale napr.rychlotrate v Petrzalke,do Devinskej a podzemne z Nam.SNP a Trnavskeho myta na Patronku a z nabrezia cez ASMN na Trnavske myto by sa urcite uzivili(a mozno neskor aj ta na letisko...).
Aj keď som nevymyslel ja, plne sa s ním stotožňujem.
yale
Na druhej strane, Sneltram po vyjazde z metra na povrch jazdi na segregovanej trati (prechadza cez krizovatky, ale na nich dostava automaticky volno), nastupuje sa z vysokeho nastupista - a ten system jazdi rychlo.
Inymi slovami, ak zakoncis petrzalsku trat trianglom na Safku, na tom istom mieste aj konci "rychlodraha" a zacina obycajna pomaloelektricka, nech na nej jazdia aj ULF alebo Combina.