No ako bolo v TUMYSe ? Dozvedel sa niekto nieco o tej prekladke elektriciek ? Bo diskutuje sa tu o hovadinach ako reklamy, linka 17 a pod. a toto ak je pravda o tej prekladke, tak to je skutocna tema na diskusiu!
Uniforma je napríklad aj tričko s krátkymi rukávmi.
Mam tri biele plaste, dvoje nohavice, dva fonendoskopy, 20 parov bielych ponoziek, 10 bielych triciek a 2 pary ortopedickych slapiek
Aspon par triciek keby mi niekto venoval, tak sa nebudem vzpriecat
pista
Mimochodom, reklamy lepit vedia, no odstranovat nie. Naposledy som videl zaujimavu kombinaciu reklamy na studentsky Eurotel klonovanu s reklamou na Triangel (na dverach) ☺