Reakcia na: Tomáš #36334:
Ak máš nejaký jedinečný problém, tak si to s nimi nejako vyrieš a ak sa ti nimi navrhnuté riešenie nepáči, nemusíš u nich pracovať, môžeš si nájsť miesto, kde to vyriešia podľa tvojho. To platí aj pre Tesco, DPB a aj všetky iné firmy. A ak sa Ti nepáči inde, môžeš začať podnikať a nikto Ti rovnošatu predpisovať nebude.
Tomáš
Uz som to tu inak aj spominal, kebyze mam jazdit z citarom tak nic nepoviem! Toto nieje rovnosata-myslim jedna poondana polokosela! Samozrejme kebyze mi podnik zabezpeci oblek tak nepoviem ani pol slova!