Reakcia na: Tomáš #36293:
Nemas ty nahodou nieco spolocne s DPB?
Pretoze argumentujes hlavne tym, ze sa to takto nerobilo
Pretoze argumentujes hlavne tym, ze sa to takto nerobilo
Som rad ze budu pracovnici vykonnej dopravnej sluzby vyzerat konecne ako-tak k svetu, a urcite aj cestujuci sa potom na nich budu pozerat trosku inac. A ako vodic si slusne vyzerajuci pracovny odev budem obliekat velmi rad
Nic, ak je to zamer a nie nedbalost. s/neoholen/neupraven/g;

Vladimír
Okrem toho je v prevádzke oprávnený dávať cestujúcim pokyny pre zabezpečenie jej bezpečnosti a plynulosti. Ako môže vôbec dávať pokyny neuniformovaný vodič? Ako má cestujúci vedieť, že sa s ním rozpráva poverená osoba dopravcu?
Je to veľké PLUS, že sa DPB rozhodol svojich vodičov nejako označiť.