color: a 6612 je v pohode, neviem preco by mala byt nepojazda.. chodim nou kazdy 32. den do skoly (ked pocitam ze na 202 chodi 32 trolikov..)
Na Florianskom sa pokazil obluk, zevraj sa tam aj cosi vykolajilo. Vsetko v smere von z mesta jazdilo cez Nam. SNP a Spitalsku, sedmicka sa tocila ako sestka.
d3k0
To Florianske namestie je fakt zabavne. Myslim, ze napad s tym, ze 2, 8 a 9 idu cez Americke nam., Florianske nam., Radlinskeho a Vazovovu nie je prave najlepsi, lebo sa strati zbytocne vela casu. Taktiez zastavovanie na Americkom namesti je srandovne. Vsetky vozy 2, 3, 5, 7, 8 a 9 tam stali ako na normalnej zastavke, iba voz c. 7829 sa rozhodol, ze cez Americke nam. prefrci styridsiatkou a ludi pusti von v strede krizovatky pri Florianovi... Aby to nestacilo, na Spitalskej 7079 oskrabala akehosi taxikara, takze tam bola nadherna elektrickova zapcha...