Reakcia na: galiyosha #33737:
Myslim ze keby sa ten Viedensky system zaviedol u nas, tak by sa v nom uz vobec nikto nevyznal, pocnuc samotnymi zamestnancami DPB, cez MHD fanusikov az po bezny substrat, ktory sa nedokaze vyznat ani v sucasnej, velmi jednoduchej sieti.
N/A
Ja posledne 2 roky pouzivam uz len polovicne, ale akosi som si zvykol pouzit ich aj ked idem napr. cez cele mesto. Je to tam dost nejednoznacne, pretoze neviem, ci jazdim nacierno alebo nie.