Vcera som videl zelenu Karosu B732 c. 3007 na Patronke. Zrejme sa vracala z nejakej testovacej jazdy. Tusim mala aj transparenty.
Este jedna vec k ludom z DPB a udrzbe: Kto nadava na DPB, nerobi chybu. Su tam ludia, ktori sa snazia o zlepsenie, OK, poniektorym z nich pripadla ta neprijemna uloha setrit vozokilometre a kazdy rok z nich ukrajovat (nemaju inu moznost). Ale su tam aj taki, ktori na svoju pracu zvysoka kaslu. A aj preto su vozy v BA v takom stave, akom su. Zoberme si elektricky z Krasnan - su v perfektnom stave, lebo to vedie clovek, ktory ma k tomu vztah. Pravda je, ze sme si pomaly zvykli na nieco, co nema vo svete obdoby. Je to hanba pre cele mesto, ze von z garazi sa dostanu take serble, ze vyzeraju, ako by boli vyrobene dakedy v 75.roku. Staci si predsa porovnat Ikarusy 280, ktore vlastni DPB a SAD Bratislava, OZ Bratislava. Vozy s SPZ BAA 49-XX (r.v. 1985, SAD) vyzeraju oproti BAB 39-XX (r.v.1989, DPB), akoby boli o 5 rokov novsie, je tomu vsak naopak.
Staci si zajst do metropoly Madarska, kde tiez jazdia 10 rocne vozy, ovsem bez kusku hrdze, s dobrymi motormi a udrziavanym interierom. Kde je teda problem? V nasej udrzbe (ono, tazko to vobec nazyvat udrzbou).
Este jedna vec k ludom z DPB a udrzbe: Kto nadava na DPB, nerobi chybu. Su tam ludia, ktori sa snazia o zlepsenie, OK, poniektorym z nich pripadla ta neprijemna uloha setrit vozokilometre a kazdy rok z nich ukrajovat (nemaju inu moznost). Ale su tam aj taki, ktori na svoju pracu zvysoka kaslu. A aj preto su vozy v BA v takom stave, akom su. Zoberme si elektricky z Krasnan - su v perfektnom stave, lebo to vedie clovek, ktory ma k tomu vztah. Pravda je, ze sme si pomaly zvykli na nieco, co nema vo svete obdoby. Je to hanba pre cele mesto, ze von z garazi sa dostanu take serble, ze vyzeraju, ako by boli vyrobene dakedy v 75.roku. Staci si predsa porovnat Ikarusy 280, ktore vlastni DPB a SAD Bratislava, OZ Bratislava. Vozy s SPZ BAA 49-XX (r.v. 1985, SAD) vyzeraju oproti BAB 39-XX (r.v.1989, DPB), akoby boli o 5 rokov novsie, je tomu vsak naopak.
Staci si zajst do metropoly Madarska, kde tiez jazdia 10 rocne vozy, ovsem bez kusku hrdze, s dobrymi motormi a udrziavanym interierom. Kde je teda problem? V nasej udrzbe (ono, tazko to vobec nazyvat udrzbou).

To uz by som radsej cakal na Godota.
Doktor
KOCKAC A COLOR viete u nas v KE su tie trate dosledkom 20 rocneho neinvestovania v super extra zufalom stave ale naposledy sa u nas vykolajila elektricka este za socializmu(ak si dobre pamatam) vtip je v tom ze u nas tie elektricky jazdia maximalne 20 km/h a aj to len vo vynimocnich pripadoch.Raz som isiel jednou T6A5 a tie maju take digitalne ukazovatele rychlosti a prisaham ze ten vodic nepresiahol rychlost 20km/h no a takto jazdia vsetky elektricky - to je zase ten nas folklor.Najzdevastovanejsie su vyhybky tam Vam to trieska je to take dunive BUMMM! a CHLAK! ked ta elektricka prechadza cez tu vyhybku potom celou elektrickou tak efektne zatrasie (garantujem ze sa budete modlit o zivot)a to je vlastne vsetko.Ozaj raz som v takej strasne zhnitej T3 videl digitalny ukazovatel rychlosti!(avsak vybrat stary tachometer to by uz bola privelka namaha).Vazne ked budete v KE radsej cestujte busmi,nasadzovane su len nove (leto) a len stare(zima) cez jesen a zimu je to take zmiesane.