Doktor: ...ci DPB zanikne niekedy - pocas nasho zivota...
Cakoo: Posli mi mail, ja ti to cele vysvetlim.
Martin: No ved ja sa zajtra o tom presvedcim, lebo idem na otocku do Prahy. Akurat neviem, kedy a kde sa tam budem vyskytovat.
Cakoo: Posli mi mail, ja ti to cele vysvetlim.
Martin: No ved ja sa zajtra o tom presvedcim, lebo idem na otocku do Prahy. Akurat neviem, kedy a kde sa tam budem vyskytovat.

Turbo
Dnes som siel linko 21/20. Voz c. 1316. KAROSA JE SROT!!!! Prsalo do vnutra, a nielen cez klb, to je na karosch bezne. Interier vyzaral uplne hrozne, naratal som 4 typy linoela, ajtak bolo sem-tam vidno dosky. Sedacky poprevalovane, operadla boli sem-tam prehnute dozadu, takze sa tam nedalo rovno sediet, lebo cloveka to tlaci na stranu. Plastove kryty (ci uz pri dverach, alebo aj vo vleku na kable) boli komplet dolamane, ubohy motor ledva vozom hybal, proste som sa dnes opat presvedcil, ze KAROSA JE SROT. Nech sa na mna nikto nehneva, ale bohuzial je to tak. Keby mali prazaci take karosy ako my, alebo aspon v takom stave, urcite by na ne nadavali.