Priznam sa, pravnik nie som, rad sa necham poucit. Ten zakon som necital, ani sa nechystam. Aj tak mam pocit, ze peniaze plynu z rozpoctu mesta (co je aj tak akoby zo st.rozpoctu) . Ak ste pravnik tak sorry.
Stale som ale presvedceny, ze vytahovat na svetlo bozie nedopracovany projekt a prezentovat ho verejnosti ako hotovu vec nie je vhodne.
Stale som ale presvedceny, ze vytahovat na svetlo bozie nedopracovany projekt a prezentovat ho verejnosti ako hotovu vec nie je vhodne.
jumbo
Tu je link
http://www.tv-nova.cz/novaarchiv/text.htm?id_naz=3&nazev=Občanské judo&subnazev=Revizor&datum=16.08.2000&id_hlavni=892