Tak vidite pani,staci si pozrie clanok "metro,metro,metro..." a tam uvidite fotku depa pre metro,pricom pred cca.1mesiacom ste nechceli uverit ked som povedal ze to depo je postavene.
)

takto by som to vedel aj ja..
CeCo
Inac, mohli by tie ine ciele ako konecne oznacovat lepsie; vzdy, ked idem 92 po 9:00 (= konecna Einsteinova, tak vzdy musi vodic zavolat, ze to je konecna; raz sa mi stalo, ze vodic jednu tetku nevidel, nechal otvorene dvere a sup ho do depa... ta pani musela byt vyorata, ked namiesto na Dvoroch vystupila kdesi pri Pristavnom moste v depe DPB