Reakcia na: fobust #29513:
Vsak dobre, vieme ze 21Tr je lepsia. Ale aj 24Tr ma vyhody, vraj je napriklad tichsia (21Tr je co sa tyka hlucnosti na tom dost zle.. tie vseljake piskoty, sykoty, hukoty, drkoty, skripoty, vrzgoty, hrkoty, hrmoty a buchoty)
fobust
Samozrejme ze trolejbus na DD nedava velky zmysle, lebo ostrovna prevadzka je hovadina a ako si spravne poznamenal, aj tak by bolo kazde tretie vozidlo autobus... K tomu ostava nutny prestup. Neviem ake by boli naklady na hybrydobusy, ich udrzba, etc (pri nasich niektorych pracovnikoch). Podla mna ziaden Smradotrolejbus na DD nebude, je to sice schvalene, ale schvalene bolo aj metro a ine veci. Na DD podla mna v najblizsich rokoch ostane stale smradobus a ked sa nam rozpadnu vsetky tambusy, tak tam budu vypravovane Karosy CNG a ked skoncia tie, tak potom SORy, nakoniec sa tam MDH zrusi.