Reakcia na: fobust #29308:
Nie, moje riešenie je lepšie ? . Ale mal by som ešte jedno, ešte lepšie:Rača-Obchodná-Kapucínska-Tunel-nábrežie-Šafko-Jesenského-Šafko-Nám.SNP-Tunel-Karlovak atď...:-)).
to viem urcite, lebo som tam vtedy bol.
fobust
Ked uz, tak Raca - Radlinskeho - Obchodna - Nam. SNP - Jesenskeho - Nam. L. Stura - Safarikovo nam. - Nam. SNP - Kapucinska - Tunel - Karlova Ves - Dubravka. ?