tie exEasy supravy vyzeraju priserne...mohol by ich niekto posprejovat...to by vyzeralo lepsie...
Podla mna zase za vsetko moze nasa uzasna udrzba typu "kym to jazdi, radsej sa do toho nemontujme, aby sme to nepokazili". Ako je mozne, ze v inych mestach jazdia busy z roku 1984 a vyzeraju pritom pomaly lepsie ako nase Ik 435 z roku 1996?

CeCo
Chudence
Mimochodom, vsimli ste si, ze 15TrM 6617 - 6626 maju ciernu tabulku pod vodicovym oknom s napisom 15Tr !?