Reakcia na: Ján #28701:
No a kedze som si to precital az do konca tak to nie je az taky neslusny post... Len tolko som chcel ze vlavo v menu je Kontakt na DPB, a.s.
A ak mas nieco proti, mal si to povedat ked som to napisal prvykrat - vtedy som sa aj pytal ci ma niekto nieco lepsie... Nikto ta tam netaha.
Ike
no jazdi v tom case, ked este spim
Skor pomohla poobede ta 22ka z Patronky, skoda ze na Patronku nechodi obojsmerne (i ked podla tabule tak ide)
?