fobust: vysvetli mi čo s tým má mesto. Ako civilkár je de facto štátny zamestnanec a štát prestáva platiť na MHDčku a tak nevidím žiaden dôvod aby mesto BA neustále doplácalo na civilkárov. A to isté vojaci ZVS ale aj profesionálny vojaci. Jednoducho tí by sa už v MHD zadarmo odviesť nemali. Je to štátny problém nie mestský. Mesto má iné problémy ako financovať štátnych zamestnancov.
Civilka zanikne spolu s ZVS, keďže je to náhrada za ZVS.
Civilka zanikne spolu s ZVS, keďže je to náhrada za ZVS.

fobust
Vsak nie je tam intrak priamo pri EU? Lebo ja som mal zo zakona narok na ubytovanie priamo tam. Ale je to hovadina. Ako to vnimaju na EU? Budu po tebe brat este nejakeho civilkara? ?