Reakcia na: TeBeCe #28509:
Podľa zákona platného od 1.4.2004 sa prestávka na odpočinok a jedenie vyplývajúca zo Zákonníka práce deliť nemôže. Bezpečnostná sa však môže deliť. Mne ide len o to, ktorá prestávka sa v ankete myslí, pretože polovica je šitá na jednu a druhá polovica na druhú prestávku.

DuPe
Kedze v stredu budem este ako civilkar cestovat zadarmo, tak sa na schodzu doveziem AUTOBUSOM ?
Re #28491 Andy:
No to mas teda pravdu. Zold minimalny, brigadovat nemozem a cestovne si platit musim. Takto sa atraktivita civilnej sluzby znizila na nulu... ?
Som zvedavy ako dopadnu nemocnice, muzea, skoly - pretoze hlavne tieto institucie vyuzivali civilkarov ako lacnu pracovnu silu - budu musiet prijat stalych zamestnancov, ale ti urcite nebudu pracovat za 700Sk mesacne... ?