Dupe: Nezostava nic ineho, nez robit na civilke na cierno
Za par rokov uz civilky nebudu, takze potom uz nastastie take problemy nebudu...
Za par rokov uz civilky nebudu, takze potom uz nastastie take problemy nebudu...

Z
Ad:fobust
Tak Ty by si ma chcel vidieť s elektronickou tabuľou spod mosta v účese?? Myslíš, že by mi to prospelo? ? ?