Reakcia na: DuPe #28486:
Tak to ti nezavidim ani trochu. Viditelne niekto v DPB si zabudol spocitat kolko je 2+2.
)... Pravdou ale je, ze vacsina, aj mestskych, poslancov sa vyvaza autami...
) Ale zaskocilo ma, ked mi COLOR povedal len polovicu toho, co zamysla, a potom som sa tu docital, o com to vlastne v skutocnosti je. Velke stretko kludne niekedy moze byt, ale nie tento tyzden, lebo mam toho teraz strasne vela a v nedelu uz mozno budem out of order 

COLOR
25.4.2004, nedela, 16:00 hod.
Zatial ucast ja a d3k0...
Miesto: Bufet Remiza pri vozovni Krasnany.
Kazda pripomienka k casu a miestu je vitana, ohlasujte ucast!