Reakcia na: si #28122:
Istý inžinier, ktorého som sa pýtal na dovody devastácie l. č. 54 a taktiež okolo mňa jazdiacej 34, ktorú som tiež využíval, mi to vysvetlil takto: Keď chceme nejakú linku zrušiť, tak ju:a) obzvlášť nezmyselne presmerujeme
b) obmedzíme napr. len na pdš
c) vykonáme dopravný prieskum
d) zrušíme pre nevyužívanosť
Treba komentár?
Ak bude mat niekto zaujem, poskytnem...
J
Avšak ešteže pri presadzovaní zámerov KDH tvrdo bojuje ANO.
Vlastne celé sa to tam pekne dopĺňa aj keď sa kvôli tomu hádajú. Ale ako sa hovorí: "láska nehádaná nie je milovaná" ?