No tie zmeny su mi ukradnute...sak ani neviem ze take linky jazdili,tak mi nebudu chybat ani nahodou, hehehe :-))
katd> ako keby sa to na inych autobusoch nestavalo...
katd> ako keby sa to na inych autobusoch nestavalo...
JOEY
ktorej je elina, ktora ma na prednom displayi
napis: "BORINKA cez Marianku". CO TO JEEEEEEEEEEEE ?
Dalsia otazka: Mozu trolejbusy odbocit z Gagarinovej ul. a napojit sa na troleje veduce
od Cintorina Ruzinov na Mierovu ul. Viem, ze sa
to zrejme vyuzivalo, ked bola vyluka na Gagarinovej
a 201 & 202 chodili cez Mierovu ako 208.