Ikarusov 280 nám jazdí ešte dosť, jeden aj z roku 1987. Nové Ikarusy (415 a 435) sú podľa mnohých ľudí horšie ako tie staré, lebo sú pomalšie, menej výkonné a už sa dva (435.18) dokonca aj rozlomili na 2 časti. A to najstaršie z nich majú ešte len 5 rokov...
d3k0
KLF, Color> O trati na Dlhé Diely sa tu síce kecalo v októbri, ale to bolo ešte na stránkach MHDinfo (= priamy predchodca tohoto tu). Pri rozbiehaní nových stránok som sa so Spectrem dohodol, že staré príspevky do nového fóra nezaradíme. Navyše, časť z nich sa na Hoste "stratila"... :)))