re andy: odpoved na 1.cast vid odpovede antimu. add2: spokojne mohol zahucat cez vazku a vymysliet si, ze nesla prestavit vyhybka pri luxorke. napisal by to do kachnopisu a bolo by to zacolichane. pre istotu este povolat vyhybkarov, ti by to za patricneho slovneho doprovodu prisli akoze pozriet a bolo by... po boji je kazdy general, nebudme aj my...
polobrko stresne prezilo bez poskodenia. je to stemann...
A prestavat vsetky trate na "normalny" (alebo skor siroky) rozchod je znacne financne narocne. To uz potom mozme rovno stavat metro
zial nie sme dokonali. meno zamerne neuvadzam.
bigmac
asymetricka vyhybka ma polohy:
-proti hrotu priamo,-proti hrotu do odbocky vlavo / vpravo.
-po hrote priamo,
-po hrote z odbocky zlava/zprava.
asymetricke su na par vynimiek vsetky. symetricka to ma jednoduchsie (vid triangel na zatisi) ta ma polohy len do/z odbocky proti hrotu vlavo/vpravo ma tvar Y .