Reakcia na: bigmac #27186:
Aj by som si to celkom rád pozrel, bohužiaľ ale momentálne na to nemám dosť voľného času.
zial nie sme dokonali. meno zamerne neuvadzam.
Preto sa pytam. Poznas niekoho, kto jazdi na tychto masinkach?
fobust
Mam, vrazil som do neho 14 000 Sk. Plna vybava, okrem stojanu, to je zvrhlost hodna namontovania na K2. ?