takze moje zazitky, ked som cakal pol hod na zoske na Solarisa: ta blondata silikonka jazdi s klbatou karosou (asik 4203, dnes na 93). Tradicne zalozak na 83 (4089).
K Solarisu: skvely voz, nasiel som vsak jednu chybosku.. sice je nizkopodlazny, ale uz vidim starcekov a starenky ako sa splhaju na tie sedadla (podla mna nechutne vysoko).
K Solarisu: skvely voz, nasiel som vsak jednu chybosku.. sice je nizkopodlazny, ale uz vidim starcekov a starenky ako sa splhaju na tie sedadla (podla mna nechutne vysoko).
Majkl
Kami: Mam nejake novinky (je tu aj SOR a este jedna klbova Karosa (241AY)), 12. sa stretneme.