nejake fotky som odfotil:
http://www.fa.stuba.sk/tomi/
http://www.fa.stuba.sk/tomi/
Keby to malo byt v ich zaujme, tak samozrejme, ze by som musel zvazit okolnosti, a nie dat nazor podla toho co mam radsej.
Andy