d3k0ooooooo: politicke forum..... prosiiiiiim!!!
Bolo to na Markíze, ale na nete som som to zatiaľ nikde nenašiel. Možno nájdeš Ty. :o)

a skoda tej hrubky (psa byt), inak pohoda prispevok. ja som myslim madarsky nemec, inac moji rodicia su uz obaja SK
) odstraneny
Tomi
(to bolo asi preto, ze antivirak chce byt velice premudrely a skontroloval aj vyssiu uroven / a nepacil sa mu ten obsah)