Reakcia na: Tomi #25975:
Možno by pomohlo uzákonenie chorvátčiny ako úradného jazyka. Žiadny ypsilon, žiadne dĺžne, naše vulgárne výrazy sú u nich bežné spisovné slová, voľný prízvuk...
Problémom bude akurát, že tých prízvukov majú 4 druhy, stúpavý prízvučný, klesavý prízvučný, stúpavý neprízvučný a klesavý neprízvučný
Ike
Inak prepac mi ten dnesok, osobne nemam nic proti, ludi treba chapat ako jednotlivcov, mne islo len o princip, a uznavam, ze som nemal pravdu...
a tie halusky? chybicka se vloudila ;-p