Reakcia na: Iveta111 #258127:
Tak mne sa už neraz stalo, že mi neotvoril ani jedny dvere a poslal ma dozadu. Toto mi už príde vyslovene drzé. Bolo to u vozidiel Mercedes, neviem či to je naozaj tak zásadný problém ako ratataj popisuje alebo len nekorektné správanie konkrétnych vodičov. S jednymi dverami až tak problém nemám aj keď 2 sú samozrejme pohodlnejšie.
trolejbus6207