Reakcia na: Rich55 #258139:
"Pre mna aj 45 aj 50 stupnov je v pohode a nic pre mna. V Saudskej Arabii a Afrike je bezne nad 40 stupnov a ziju tam normalne bez stazovania." Gratulujeme a ako odmenu posielame kľúčenku.Teraz mám otázku. Prečo by človek, čo celý život žije v miernom podnebí mal byť zvyknutý na teploty 40⁰C+?
Iveta111