Reakcia na: ratataj #258128:
Pokiaľ v Sanosoch nenamontovali kabíny (čo som ja už ako šofér nezažil), tak pri otvorení prvých dverí bolo všetko teplo okamžite preč. Preto som v zime zastavoval tak, že na úrovni označníka boli druhé dvere a prvé som neotváral. Raz som na Hroboňke neotvoril predné dvere ani vedúcemu prevádzky p.Hodúrovi. Keď sa ma prišiel spýtať, že odkedy sa neotvárajú predné dvere, tak som mu povedal, že odvtedy, ako objednal Sanosy bez kabín (medzi vodičmi vtedy išlo info, že tak ušetril 10.000 Kčs pri cene Sanosu cca 1.000.000 Kčs). Ku cti mu slúži, že mi za tento incident nesiahol na prémie...
Pavuk