Reakcia na: Pajo #258117:
Nie som si istý, či by to skutočne všetci ocenili.Lebo, žiaľ, pri zachovaní výpravy so súčasným počtom vozidiel by zmena na dvojlink v Rači 3+7 a v Petržalke 1+3 znamenala
- buď interval 5 minút (a súhlasili by všetci v Rači a Petržalke s oslabením o 25% a k tomu niektoré spoje s K2S)
- alebo otáčanie jednej z liniek na Vinohradoch a/alebo na Jungmannovej (a súhlasili by tí dotknutí v Rači a/alebo Petržalke s oslabením o 50%)
- alebo oslabenie v inej časti mesta (a súhlasili by obyvatelia danej mestskej časti s týmto oslabením?)
Z Blumentálu na hlavnú stanicu sa pri dvojlinku vozil prevažne vzduch. A nezabudnite na poobedný ne-preklad medzi L3 a L7.
ribbit