Reakcia na: Viko #258098:
Ideme kamarátovi na svadbu. Mne sa k môjmu obleku páčia čierne topánky a mojej manželke sa páčia hnedé. Spravili sme kompromis: jednu si obujem čiernu a druhú hnedú. Čo myslíš, kto z nás bude spokojný?TL;DR podľa mňa dvojlinkový variant jednak neposkytuje tú "konektivitu", čo systém odvšadialľ všade, zároveň si však zachováva všetky jeho negatíva.
ribbit