Reakcia na: Viko #258098:
Nebol nahodou tento variant ten ktory vyuzival 9 liniek? Na kazdu radialu 2 linky teda okrem racianskej ale tak 7 bola len v spicke. O tomto som hovoril, nie o tom aby sme mali 15 liniek. Preco sa tento variant nezachoval?
ribbit