Reakcia na: si #258099:
Bol by som veľkým priaznivcom lepšieho dispečerského riadenia, aj som to za tú dobu ikskrát písal. Ale máme čerstvo sedem rokov jednolinkového variantu. Úprimne poviem, že už neverím v pokrok v tejto oblasti. Ak sa tá kvalita nenastavila ešte pred reformou linkového vedenia, koľko ešte máme čakať na implementáciu? A hlavne, čo dovtedy?
Miro
Ale s touto debatou by sme asi mali ísť už do vlákna off-topic. Toto vlákno by malo slúžiť na všeobecnú diskusiu o MHD.