Reakcia na: si #258099:
Bol by som veľkým priaznivcom lepšieho dispečerského riadenia, aj som to za tú dobu ikskrát písal. Ale máme čerstvo sedem rokov jednolinkového variantu. Úprimne poviem, že už neverím v pokrok v tejto oblasti. Ak sa tá kvalita nenastavila ešte pred reformou linkového vedenia, koľko ešte máme čakať na implementáciu? A hlavne, čo dovtedy?
bobitwo
Samozrejme problém ostáva, keďže opakujúcu značku treba osadiť a ak nebude osadená na hranici križovatky, treba brzdiť.
A keďže značka má byť osadená minimálne 50cm od hrany obrubníka, tak vo veľkom množstve prípadov bude v chodníku a bude zavadzať chodcom. Ale ak to zrazu ľuďom nevadí, že na chodníkoch bude les značiek, prosím.