Reakcia na: Jezo #258067:
Ďakujem všetkým, ktorí uvádzali príklady z terénu. Aj na tej križ. Kukučínova x Škultétyho je jasné, že je v tom bordel. Kde je prednosť sprava má byť buď značka X alebo obmedzená rýchlosť na 30 a zóna X. V Česku to ide, tak prečo nie u nás? A ako mám rozoznať právoplatnú odbočku do riadnej ulice od odbočky do/z obytnej zóny, mi zatiaľ boby 2 nevysvetlil...
810zssk