Reakcia na: bobitwo #258058:
S posledným odstavcom súhlasím. lebo som videl, že keď chýbala značka Hlavná cesta , tak ten čo mal prednosť, tak zastal, pretože nevedel že je na hlavnej a ten čo mal zastať zastal, pretože mal značku Daj prednosť v jazde. bolo to dosť komické ale síce to nebolo na škodu. To v meste. Zrejme v Rakúsku mimo obce používajú značku Hlavná cesta (myslím si, opravte ma ak sa mýlim) tak za viacerými križovatkami je ukončená značkou Koniec hlavnej cesty. U nás používajú značku Križovatka s vedľajšou cestou.Mala by preto vzniknúť značka Koniec križovatky s vedľajšou cestou?
A už prosím ťa nerýp do neho, lebo to nebude mať konca kraja.

samkoh
https://maps.app.goo.gl/JX2KWArKdcNomGFJ6
https://maps.app.goo.gl/kfuHr9xabuU8J8cp6
https://maps.app.goo.gl/Yo1Chzia4owcsfuG7
A všetky 4 linky do poslednej chvíle nevidíš, že kolmá ulica má značku daj prednosť v jazde, najmä na tej prvej ak ideš od Jablonca, tak by si musel mať jastrabí zrak, aby si si všimol tú výrazne predsunutú značku daj prednosť v jazde od Jarnej.