Reakcia na: Valec #258011:
A to sa potom dostávame k tomu, že za cenu 1,09 máš 30 minútový lístok cez platobnú kartu. A môžem povedať za seba, že presne tento pomer cena/čas a to že stačí kúpiť lístok vo vozidle ma vrátil do MHD ak idem pracovne do starého mesta. Inak som išiel Aupark/Starý most/Eurovea a pešo do centra.

Pavuk