Reakcia na: samkoh #257966:
1) Nesmú sa zriaďovať neznamená, že nemôžu existovať. Málokedy platí predpis retroaktívne.2) Odkedy je Maximiliána x Tomášikova lomená prednosť?
3) Botanická x Karloveská x Devínska cesta rozhodne nie je lomená prednosť ale oblúkový tvar hlavnej cesty.
4) Pražská x Štefánikova x Predstaničná má signalizácia 24/7, čiže by tam kľudne mohla byť hlavná rovno, keďže väčšinu času platia semafory.
5) Mickiewiczova x 29. augusta sa spravila kvôli tomu, že vodič trolejbusu, vychádzajúceho z 29. augusta má extrémne zlý výhľad doprava. Ale napriek tomu aj tu ľudia popísali nebezpečné situácie a určite si žiadny vodič trolejbusu netrúfne bezhlavo sa tam vrútiť ako Banánik.
samkoh