Reakcia na: 810zssk #257908:
Práveže cestujúcich max. 15 minút MHD-čkou je dosť a je dosť trás, kde to peším presunom ťažko nahradíš, napr. bory či od lamača, či od Dúbravky, či od DNV, centrum-petržalka, Devín-centrum, Jarovce-Rusovce....
tr3mp